BEZPŁATNE OGŁOSZENIA
Jelenia Góra
Waluta:
Zaloguj się

Odzyskaj partenra i wzmocnij swój związek - Magia

Nasze życie jest magią, na której czasem potrzebujemy zatrzymania się w przestrzeni samotności, by ponownie wejść do Źródła Życia, odnowić z nim więź, obmyć się, uzdrowić, a dopiero potem podjąć się dalszego marszu z innymi. Wtedy też mądrze i dojrzale odwzajemnimy daną nam tu miłość, bez ocen, projekcji, wymagań oraz oczekiwań.
Otóż niejako wchodzi się w umysł kobiety czy mężczyzny, na którego została rzucona. Osoba ta wówczas cały czas myśli o osobie, która skorzystała czegoś takiego jak skuteczne czary i uroki miłosne. Chce z nią przebywać, rozmawiać i dzielić się swoimi przeżyciami. Odczuwa jej ciągły brak i tęskni. Co to jest miłość? Jaki jest jej sens? Jaki byłby świat bez miłości? Czy jest ona tak zwaną oazą szczęścia i spokoju? A może polega ona na cierpieniu?
Urok miłosny, czyli tzw. klątwa miłosna jest rzucana częściej niż się wydaje. Miłość jest uczuciem pozytywnym, uczuciem silnym, uczuciem tak prawdziwym, że dla kogoś kto kocha, wyzbycie się miłości jest tak samo niemożliwe, jak zamach na własne życie.
Na czym polega urok miłosny czyli polisa na miłość
Bardzo ważną informacją jest to, że magia miłosna nie jest groźna, jak się niektórym wydaje. Osoba, na którą został rzucony urok miłosny nie „traci rozumu”. Oznacza to, że zachowuje się racjonalnie, może funkcjonować jak przedtem, pracować itp. To bardzo ważne. Rytuały na przyciągnięcie miłości powinny być odprawiane z myślą o uczuciu którego pragniemy, a nie osoby której pożądamy! Jedynie co, to z każdym dniem doskwiera jej brak obecności osoby, która zastosowała czary miłosne.
Andrzelika Radosława Jordanowicz
Bydgoszcz
Konopnicka 18b

Dzielić:

← wrócić do Usługi astrologa, jasnowidzącego w Jeleniej Górze

Cena: 0 zł

Osoba
Miasto: Jelenia Góra
Data: Thursday, 24 June 2021
Przeglądów: 3 zamieścić w TOP ↑
lub popatrzeć wszystkie kontakty


Captcha image

  Podobne ogłoszenia:

  Patrzyliście: