BEZPŁATNE OGŁOSZENIA
Polska
zmienić miasto
Zaloguj się
Waluta:

Usługi płatne

Wasz rachunek | Top-ogłoszenie | Podnoszenie ogloszenia | Wyświetlanie ogłoszenia | Przepuszczenie bez moderacji | Rozmieszczenie specjalne | Serwis 'Strony internetowej' | Zadać pytanie

Wasz rachunek

Do opłaty usług wykorzystuje się wasz rachunek. Pieniądze zachowują się bez ograniczenia za czasem.
Jeden raz uzupełniwszy rachunek na dowolną sumę, możecie tracić pieniądze na usługi jak chcecie i kiedy chcecie.
Do uzupełnienia rachunku zajdźcie do
gabinetu i naciśnijcie link 'uzupełnić' w prawym kącie górnym .Top-ogłoszenie

Top-ogłoszenie - usługa, co pozwala zamieścić wasze ogłoszenie na wybrany okres czasu (tydzień, dwa tygodnie, miesiąc) nad zwykłymi ogłoszeniami. Na przykład, kupiliście usługę 'top ogłoszenie' dla waszego ogłoszenia 'sprzedaję honda accord'. Wasze ogłoszenie będzie pierwsze* w:

 • liście ogłoszeń w rubrykach:
  • Honda (rubryka, gdzie daliście ogłoszenie
  • samochody osobowe (rubryka rodzicielska do rubryki "Honda")
  • transport (rubryka rodzicielska do rubryki "samochody osobowe")
 • poszukiwanie na żywo, przy poszukiwaniu słów "Honda", "Accord" i t.d.

Wartość usługi:

 • jeden tydzień - 3.6 zł
 • dwa tygodnie - 7 zł
 • miesiąc (30 dni) - 14 zł


Do zamieszczenia ogłoszenia w TOP zajdźcie do gabinetu, wybierzcie ogłoszenie i termin rozmieszczenia w TOP.


(*) Jeśli inny użytkownik zamawia usługę "top ogłoszenie" w tej że rubryce później was, jego ogłoszenie będzie wyższe. Jednak, jeśli kupiliście "top ogłoszenie" w dłuższym terminie, aniżeli wasz konkurent - będziecie wyższe.Podnoszenie ogloszenia

Przy podniesieniu ogłoszenia zmienia się data przedstawienia ogłoszenia na potoczną i wasze ogłoszenie wzbiera w liście na pierwsze miejsce. Dalej, w miarę wstępu nowych ogłoszeń, wasze ogłoszenie będzie "spełzało" na dół.
Jeśli z momentu rozmieszczenia czy ostatniego podniesienia ogłoszenia przeszło więcej 7 dni - możecie podjąć ogłoszenie bezpłatnie, w inny sposób skorystajcie z usługi płatnego podniesienia ogłoszenia. Dla tego zajdźcie do
gabinetu, wybierzcie ogłoszenie i naciśnijcie przycisk "Podjąć".
Wartość usługi: 0.9 zł.Wyświetlanie ogłoszenia

Do wyróżnienia ogłoszenia kolorem w liście skorystajcie z usługi "wyróżnione ogłoszenia". Popatrzcie, jak to wygląda.
Do wyróżnienia ogłoszenia zajdźcie do gabinetu, wybierzcie ogłoszenie i naciśnijcie przycisk "Wyróżnić".
Wartość usługi: 2.2 zł / miesiąc (30 dni).Przepuszczenie bez moderacji

Z każdym razem, potem, jak dodajecie ogłoszenie na stronę internetową, ono staje do kolei na sprawdzenie przez moderatora i nie ukazuje się na stronie internetowej.
Bardzo uważnie śledzimy treść strony internetowej i obowiązkowo sprawdzamy każde ogłoszenie.
Zależnie od ilości pracy, wasze ogłoszenie może sprawdzać się przez moderatorzy 1-2 dni. Jeśli nie chcecie czekać - możecie skorystać z usługi "przepuszczenie bez moderacji".
Po opłacie usługi wasze ogłoszenie pojawi się na stronie internetowej nagle - jednak, ono obowiązkowo będzie sprawdzono przez moderatora później. W przypadku naruszenia Regulaminu ogłoszenie będzie usunięte.
Do przepuszczenia ogłoszenia zajdźcie do
gabinetu, wybierzcie ogłoszenie i naciśnijcie przycisk "Przepuścić bez moderacji".
Wartość usługi: 0.9 zł.Rozmieszczenie specjalne

Teraz możecie efektywnie reklamować swoje towary i usługi na stronie internetowej cenotavr. Rozmieszczenie specjalne - to efektywny format reklamowy z płacą za kliknięcie(przejścia). Wartość jednego przejścia - 0.45 zł. W ustawieniach rozmieszczenia specjalnego możecie wybrać jakiekolwiek miasto (lub kilku miast), jakiekolwiek rubrykę (albo kilku rubryk). Rozmieszczenie specjalne będzie ukazywało się tylko we wskazanych miastach i rubrykach - co pozwoli Wam zarządzać docelowym audytorium najbardziej giętko i efektywnie.

Rozmieszczenie specjalne- to tekst reklamowy (długość - do 100 symboli), który jest wyświetlany kolorem i ukazuje się nie tylko w liście ogłoszeń (pierwsza pozycja), ale i we wszystkich ogłoszeniach, należących do wybranej rubryki, znajdujących się w wybranych miastach:

Przykład rozmieszczenia specjalnego w liściePrzykład rozmieszczenia specjalnego w ogłoszeniu

Na wszystkich ogłoszeniach, które biorą udział w rozmieszczeniu specjalnemu, nie ma reklamy kontekstowej i blok "patrzycie również" - wasi potencjalni nabywcy nie będą odwlekali się na propozycje konkurentów.

Na dany moment możecie zamówić rozmieszczenie specjalne dla każdego swojego ogłoszenia. Dla tego zajdźcie do gabinetu i wybierzcie "Rozmieszczenie specjalne" w menu z lewej strony. Jeśli macie jakieś pytania - napiszcie do nas


Serwis "Strony internetowe"

"Strony internetowe.cenotavr.pl" - serwis, który pozwala wam samodzielnie stworzyć i aktualizować stronę internetową. Dla pracy są nie potrzebne specjalne przyzwyczajenia i oprogramowanie. Przejdźcie na stronę internetową serwisu do otrzymania dokładnej informacji o usłudze.


Macie pytania?

Proszę napisać do nas, obowiązkowo odpowiedziemy na wszystkie pytania.